Careers

Include is a leading European company in development and production of smart street benches. The company, which began its journey out of a garage in 2014, now employs more than 30 professionals in R&D,sales, marketing, finance, production, and procurement departments. From the initial version of the bench, which supported mobile device charging, its sales portfolio has grown to 11 high-quality products and 10 additional features that can be optionally integrated into existing products. 44 global markets, five continents, 260 international cities, more than 1,000 installed products, cooperation with large global corporations, awards from European Parliament, Deloitte and Forbes. All this in just four years, since the first smart bench was presented to early 2019.

We’re looking for independent, motivated and experienced people who will, together with their team, upgrade business operations to a whole new level.

R&D

Solin/Zagreb, Croatia

Include vam nudi jedinstvenu priliku da postanete dio tima koji stvara revolucionarna "Smart City" rješenja i tehnologije. Radite iz Splita ili Zagreba, dođite zauzeti svoje mjesto i postanite dio rastuće tvrtke u rastućoj industriji - izazivamo vas da ne rastete!

Što ćete raditi:

Tražimo osobu koja želi razvijati kvalitetna rješenja, spremna je davati ideje i razmišljati izvan okvira te je samostalna u radu. Radit ćete kao frontend u Scrum timu od 5 do 10 stručnjaka. U toj ulozi će biti bitna dobra komunikacija sa backend developerima, našim Embedded software developerima i project managerima

Tehnologija:
  • Angular ili React
  • TypeScript
  • HTML5, CSS3
Što nudimo:
  • Prilika za sudjelovanje u izgradnji platformi i utjecaj na odluke vezane za arhitekturalnu strukturu projekata
  • Mogućnost preuzimanja uloge vođe tima
  • Plaća se kreće od 12 do 20.000 kn bruto
  • Fleksibilno radno vrijeme i mogućnost rada od kuće do četiri dana mjesečno
  • Kompenzacijski paket koji uključuje dodatnu zdravstvenu zaštitu, zajednička druženja, edukaciju i razvoj, naknade za troškove prijevoza itd.
  • Obrazovni proračun za sve knjige koje želite pročitati, konferencije u kojima želite sudjelovati ili certifikate za koje želite aplicirati
  • Osiguravamo troškove smještaja i prijevoza za sve zaposlene koji žive u udaljenijim mjestima

Tražimo osobu koja želi razvijati kvalitetna rješenja, spremna je davati ideje i razmišljati izvan okvira te je samostalna u radu. Radit ćete kao frontend u Scrum timu od 5 do 10 stručnjaka. U toj ulozi će biti bitna dobra komunikacija sa backend developerima, našim Embedded software developerima i project managerima.

  • PHP
  • Symfony ili Laravel framework
  • MySQL

Što nudimo:

Opis posla:
  • Dizajnira te ugrađuje software komponente u proizvode
  • RTOS i "bare metal" programiranje
  • Surađuje sa timom multidisciplinarnih inžinjera
  • Sudjelovanje na sajmovima i konferencijama
Potrebna znanja i iskustvo:
  • Minimalno tri godine radnog iskustva u struci
  • Vrlo dobro poznavanje C/C++ programskih jezika
  • Sposobnost čitanja shema i lista podataka s komponentama
  • Iskustvo u razvoju ugrađenog softvera, kontrole verzija i RTOS-a
  • Odlično poznavanje MCU perifernih uređaja
  • Iskustvo rada sa CAN, SPI, etc.
  • Poželjno iskustvo u razvoju ugrađenog softvera za IoT uređaje
  • Obrazovanje: Diplomski i dodiplomski studiji racunarstva, elektrotehnike, infomacijskih tehnologija
Što nudimo:
  • Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
  • Godišnja bruto plaća od 180.000 do 260.000 kn (ovisno o radnom iskustvu)
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Kompenzacijski paket koji uključuje dodatnu zdravstvenu zaštitu, teambuilding, edukaciju i razvoj, naknade za troškove prijevoza itd.
  • Obrazovni proračun za sve knjige koje želite pročitati, konferencije u kojima želite sudjelovati ili certifikate za koje želite aplicirati.
  • Osiguravamo troškove smještaja i prijevoza za sve zaposlene koji žive u udaljenijim krajevima

Opis posla:
  • Izvođenje odabira komponenti, razvoj shema i PCB dizajnerskih datoteka za različite dijelove sustava, kao što su: linearni ili komutacijski izvori napajanja, digitalni izlazi niske i visoke struje, sučelja s galvanskom izolacijom, analogni i digitalni senzorski ulazi, komunikacijska sučelja, procesor.
  • Kontrola logike, ugrađene dijagnostike, memorije zapisa itd.
  • Sudjelovanje u dizajniranju komponenti koje moraju biti u skladu s različitim globalnim standardima, kao što su: CE, EMC
  • Surađivanje s inženjerima strojarstva tijekom integracije PCB-a u kućište vezano za pozicioniranje, električno usmjeravanje, toplotna ograničenja i ekološke zahtjeve
  • Iskustvo s različitom digitalnom i analognom elektronikom, poput operativnih pojačala i njihovih varijacija za analognu obradu signala, analognih sklopki i multipleksera, ADC-a, linearnih i komutacijskih napajanja, zaštite napajanja, MCU / CPU-a, logičkih digitalnih uređaja, komunikacijskih sučelja (SPI , I2C, UART, CAN) itd. Iskustvo u razvoju ugrađenog softvera, kontrole verzija i RTOS-a
  • Iskustvo s dizajniranjem PCB-a
  • Iskustvo s mehaničkom integracijom PCB-a u kućišta i sposobnost razumijevanja mehaničkih zahtjeva
Što nudimo:

Corporate functions

Solin, Croatia

Responsibilities:
  • Research and segmentation of potential customers (B2G, B2B) and partners
  • Establishing connection with potential customers and partners (mail, phone)
  • Building and maintaining connections with customers and partners
  • Going on meetings, negotiating prices and delivery time
  • Having breakfast, brunch, lunch, dinner, party, after-party with partners and clients…
  • Monitoring and creating reports about competition and their results
  • Working closely with other team members from sales, as well as with marketing, R&D and production
  • Proposing new sales ideas and potential customers
  • Administrative work - reporting, maintaining databases, invoicing and payable management
  • Preparing regular reports for management using previously defined Key Performance Indicators (KPIs) and explanations using field experiences
  • Crisis management - ability to react to the various problems and provide solutions in a timely manner
  • Accepting ownership for effectively solving customer issues, complaints, and inquiries; keeping customer satisfaction at the core of every decision and behavior to create a long-lasting relationship
Requirements:
  • Excellent verbal & written communication in English
  • Knowledge of another European language (B2 level is minimum)
  • Previous successful experiences as a sales developer (3+ years)
  • Great interpersonal skills, ability to convince
  • High level of responsibility, proactivity and self-reliance
  • Excellent level of proficiency with MS Office
  • B category driving license
  • *business developers for specific language areas need to meet the requirement of proficient knowledge and use of the foreign language spoken in targeted language area
Education:
  • University degree
Considered as an advantage:
  • Sales experience with B2G market (selling outdoor equipment)
What we offer:
  • Opportunity to develop some of the most advanced ‘Smart City’ solutions and technologies used on 44 global markets (and expanding)
  • Open working culture
  • Beer on Fridays
  • Motivating and industrious team members to work with
  • Financial compensation for transport
  • Accommodation (if you are not from Solin or nearby cities)
  • At least 10% higher monthly net salary than the average sales representative salary in Croatia
  • As much coffee as you like
  • Personal development (workshops, assessment centre, …)
Reports to:
  • Sales Manager

Production

- No available positions