Postanite dio Include teama!

Include je hrvatska tvrtka koja se bavi razvojem i proizvodnjom IoT urbane opreme.
U protekle tri godine na tržištu EU pozicionirali smo se kao vodeća tvrtka u razvoju i proizvodnji pametnih klupa, a potvrda su i brojne osvojene nagrade poput najboljeg tehnološkoga proizvoda 2015., te nagrada za najbolji hrvatski startup 2015. i 2016. godine.

Unutar tvrtke zapošljavamo talentirane mlade ljude, s trenutnim prosjekom od svega 25 godina, ali iznimnim rezultatima poput izvoza na 3 kontinenta, u više od 10 država, te suradnjom s velikim svjetskim tvrtkama u područjima nabave i prodaje.

Dosadašnje uspješno poslovanje nastavljamo i u 2017. godini, a zbog rasta obujma posla otvaramo nova radna mjesta u različitim odjelima tvrtke.

Rok prijave: 01.08.2017.
Opis posla:

Tražimo odgovornu, strpljivu, preciznu i pedantnu osobu za testiranje kako software tako i hardware razvojnih rješenja. Posao je kombinacija testiranja novih razvojnih rješenja te provođenja kontinuiranog testiranja različitih sklopova proizvoda kao i finalnog proizvoda tijekom proizvodnog procesa.

Odgovornosti:
  • analiza zahtjeva i priprema funkcionalnih zahtjeva
  • priprema testnih scenarija
  • provođenje testiranja, dokumentiranje te analiza rezultata testiranja
  • izrada testne i korisničke dokumentacije
  • komunikacija s razvojem
  • testiranje različitih elemenata opreme tijekom proizvodnog procesa
  • komunikacija s proizvodnjom

Uvjeti:
  • najmanje dvije godine relevantnog iskustva
  • poznavanje PHP programskog jezika i sinfony frameworka
  • poznavanje rada mikroračunala
  • poznavanje elektroničkih elemenata i sklopova
  • poznavanje osnova komunikacijskih protokola
  • poznavanje Linux OS-a
  • izvrsno znanje rada u MS Office aplikacijama

Stručna sprema:

viša stručna sprema, visoka stručna sprema, magistar struke

Jezici:

Engleski jezik (izvrsno)

Prednosti:
  • Iskustvo u testiranju hardwarea & softwarea
  • Iskustvo u radu s mikroračunalima

Što nudimo:
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu
  • Mogućnost napredovanja
  • Mogućnost dodatne edukacije

Županije rada:
  • Splitsko-dalmatinska županija

Prijave i životopise šaljite klikom na dugme "PRIJAVI SE" ili na email adresu: jobs@include.eu